Par mums

Māja / Par mums

Par mums

Kā "Julianus" var Jums palīdzēt?

  • Uzņēmuma naudas plūsmas paātrināšana, paātrinot pārdošanas rēķinu apmaksu
  • Jūsu klientu maksāšanas disciplīnas uzlabošana
  • Jūsu uzņēmuma šaubīgo debitoru parādu pārvēršana skaidrā naudā, iegādājoties Jūsu debitoru parādus
  • Profesionālu juridisko konsultāciju sniegšana

Julianus ir vadošais parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējs Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Ar mūsu partneru starpniecību mēs esam pārstāvēti arī visās Ziemeļvalstīs un 16 citās Eiropas valstīs.

Julianus nodrošina pilna spektra piedziņas pakalpojumus, sākot ar atlikušā parāda pakalpojumiem, ārpustiesas piedziņu un piedziņu tiesas kārtībā, lai iegādātos gan uzņēmumu savstarpējos parādus, gan starp uzņēmumu un patērētāju esošo parādu portfeli, sniedzam arī reģistra (klienta un kredīta informācija) pakalpojumus.

Julianus ir viens no lielākajiem tiesas procesu ierosinātājiem – Baltijas valstīs mēs iesniedzam katru piekto maksājuma rīkojuma pieteikumu vai pretenziju.

Pavisam Julianus Group strādā 106 pieredzējuši speciālisti.

Ja Jūs vēlaties strādāt mūsu kolektīvā vai Jums ir kādi jautājumi par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni +371 6778 31 35.

SIA JULIANUS INKASSO LATVIJA speciālā atļauja (licence) parādu atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijā Nr. PA-2019-007 izsniegta no 2019. gada 1. maija, un tā ir derīga līdz 2022. gada 30. aprīlim. Parādu ārpustiesas atgūšanas pakalpojuma sniedzējus uzrauga PTAC.

Kāpēc izvēlēties Julianus?

Missija

  1. Uzlabot maksājumu disciplīnu.
  2. Risināt parādu radītās problēmas efektīvi un profesionāli.
  3. Ļaut mūsu klientiem koncentrēties uz savu pamatdarbību.